відгуки, магазин квітів у Фастові, Орхідея, квіти на замовлення, доставка квітів, оформлення букетів до свят
Сторінки: 1
Показано 1-7 з 7 повідомлень
-1  
7. Катя
Звертаючись у цей магазин, відчуваєш лише найприємніші враження. Різноманітність кольорів найкраще. А головне можна замовити щоб зробили найприємніший сюрприз. Не просто квіти, а ще й з іграшкою та листівкою. Замовити потім, щоб доставили куди треба скільки треба — і буде приємна несподіванка. Тому що робити і готувати такі приємні сюрпризи також приємно, як і отримувати. Тобто магазин найкращий та квіти найкрасивіші. Дякую.

+1  
6. Вера
Користуюсь магазином давно. Враження винятково позитивні. Завжди все за найвищим розрядом. А навіть якщо раптом щось піде не так, я більш ніж впевнена, що ситуацію можна буде залагодити без жодних проблем, просто поспілкувавшись.

+1  
5. Павло
Супер крутецький магазин. Всі хто тут працюють, вони просто красені. Створили букет такий, що просто слів нема. Тепер звертатимуся тільки сюди.

+1  
4. Семен
Ваш букет зачарував дівчину, якою призначався. А це набагато цінніше за будь-які гроші. Отримайте мою вдячність та найкращі побажання.

+1  
3. Макс
Врахували всі побажання. Оперативно допомогли та зробили знижку. Дуже задоволений сервісом! Молодці!

+1  
2. Марина
Отримати квіти приємно, а дарувати ще приємніше. Особливо якщо їх підготували туті. Є ж у світі люди, які розуміють і віддані своїй справі.

+1  
1. Василь
Сам не фахівець у кольорах, але дружині дуже сподобався оригінальний букет, зібраний з позитивним настроєм. Залишаю свій позитивний відгук магазину. Звичайно, рекомендуватиму.

1-7

Ім`я *:
Усі смайли
Код *: